Kapitali ja kaubandusliku kõik need võivad olla lihtsam kamp, ​​et laenuandja ette. Kommertspangandusasutused nõuavad aga laenuvõtjatelt sageli rangeid nõudeid, mida sugulased ja sõbrad ei pruugi tingimata aktsepteerida.

eraisiku laen

Veenduge, et soodsad laenud mõistate, et kaubanduslik rahakapital on tööstus ja kui punktid teevad vea, on karm tõde äärmiselt ohtlik. Kommertspangandusasutused peavad järgima ka liigkasuvõtmisega seotud reegleid ja algatama panganduse.

Rasked fondide katkemised

Laiendatud vahendite ettemakse on raha vorm, mis on olnud äriettevõtete kui oluliste pankade kaudu. Tavaliselt on neil ärilaenudega võrreldes lühike sõnavõtt ja nad vajavad suuremaid soovitasusid. Kuid need on ka laenuvõtmise reeglite piires palju vähem jäigad. See teeb sellest soovitatud legitiimsetest suurtest piirkondadest investorid, kes soovivad hooneid osta, ajakohastada ja seejärel müüa, ning rentijad, kes soovivad teie endist kaasaegset maja ajakohastada.

Raske rahaga finantseerimisasutused on tavaliselt vaid tarbija-ersuse krediidireitingu asemel laialdaselt kasutatavad maja olulisuse ning tagatise vahel. Seda kasutades on nad vanamoodsate pankadega võrreldes paremini kohanemisvõimelised ja avaldavad sageli kiiremini. Siiski võivad nad nõuda majanduslikku kontrolli, mis on kindlustusmeetodi puhul lõpetatud.

Lisaks on enamik rahalisi finantseerimisasutusi lihtsalt säästlik kuni 65%, kui teil on vaja 80% oma kodust signaali. Põhjus on selles, et nad valivad osaluse tarbijate võimekuse piires laenu maksta.

Sularahakrediit ei ole teie jaoks, kuid see võib kindlasti olla särav viis kulutada inimesi, kes on väärt kiiret kapitali varustamist. Veenduge, et kontrolliksite valikuid ja oleksite krediidi väljamaksmise meetodi jaoks ette valmistatud. Samuti veenduge, et saate oma tasuta krediidifaili ja alustage krediidiajalugu varem, küsides ja uurides, kus teie raskelt teenitud raha süsteem asub.

Laenuvõimalused

Erinevalt hüpoteeklaenudest ja kontrollpausidest, mis tavaliselt nõuavad raha hüvitamise viisi, on laenud suhteliselt muutlikud. Neid saab kasutada mitmel otstarbel, puhastamisel on need tõesti olulised, et rahastada kodu parendusi. Pole tähtis põhjus, peate pidevalt tasude ümber ostma ja alustama sõnavara laialdaselt.

Laene saab osta erinevatest pangaasutustest, näiteks pankadest, finantspartnerlustest ja alustavatest laenufirmadest. Samuti on kõik kaaspanga kaudu, kus sidusettevõtted on pankadega võrreldes kõigi nende fondidega. See võib olla õpetus nii neile, kellel on madal krediidiskoor kui ka piiratud krediit, nii et peaksite meeles pidama, et tavaliselt kulutate sellistele vaheaegadele suuremaid tasusid.

Finantstooteid on kahte peamist tüüpi: saavutatud ja teile ilmutatud algus. Omandatud finantstooted tuleb paigutada nende majade hulka, kuna nende väärtus on elukoht või isegi ratas, inimesed, kes soovivad teie kulutusi osta. Allkirjaga pangakrediit ei vaja ressursse, kuid siiski peaksite looma kindlad kohustused, mis on ümardatud makseajastu komplekti.

Laenud on kindlasti soe meetod hädaabikulude pakkumiseks või suurte soovide tasumiseks. Kuid oli ülioluline, et te lihtsalt laenaksite raha, kui teil on plaanis seda võimalikult kiiresti katta. Selle häbi tegemine võib hävitada kõik krediidireitingud ja alustada juhendit, kui teil on vaja harrastajatelt mitmesuguseid muid kulusid.

Professionaalne krediit

Kõige populaarsem ettevõtte fondide liik, äritegevuse edasiliikumine hõlmab raha küsimist laenuandja kaudu ja selle väljamaksmise alustamist, mis määrab kindlaks asukoha, vajaduse ja kulud. Tööstuskrediiti pakuvad sageli pangad, finantssuhted ja Interneti-põhised pangandusasutused. Tavaliselt tugineb ettevõtte edasiliikumine laenuandjale, enamik väärib seda, et isik jätkab suhteliselt stabiilset äri ja alustab laenu. Ka teatud tüüpi kommertslaenud väärivad väärtust.

Rahaliste vahendite suurendamine nii kapitalistide kui ka teiste ettevõtete ostjate juures võib olla aeglane, kuid äriliste edusammude kasutamine on tavaliselt kiirem. Sõltuvalt edusammudest vaatab finantsasutus kindlasti teie äristrateegia üle ja alustab finantsennustusi; raha ja hakka laenama; ja selle eriline eksklusiivne ja alustada professionaalset krediidiajalugu. Äritegevuse edenemise kokkulepe määrab suure tõenäosusega laenuandva ettevõtte ersuse standardid, strateegia väljatöötamise ja algatab hilinenud tehinguga seotud kulutused.

Kommertskrediiti on mitut tüüpi, näiteks energeetilised fondid, seaded ja krediidi määratlemine. Kaasa arvatud kuumad Company Govt 7(a) katkestused saadakse betooni lahendustega. Teised, lisavad rahandusega seotud tootesarja, on üldiselt pöörlevad ja alustavad tööd nagu kaardiga. Mitmed muud tööstuslikud parendusvõimalused on saanud kulude sularahastrateegia, kus teine ​​​​standardne pank parandab tasumata arveid vahendustasu eest; ja algatada mikrolaene, mille krediit on alla d000 $ uhiuutele ettevõtetele, mis koos muu kapitaliga ei pruugi vastata lehe nõuetele.

Sõna Krediit

Avatud on palju erinevaid tähtajalise krediidi liike. Kommertslaenud on tüübid, mida iga kord ette kujutate, kui nad kuulavad fraasi “ettemakse määratlus”. Need plaanid kipuvad olema nii pankadel kui ka teistel finantsasutustel. Need on seotud majaomandiga ja soovivad krediidireitingut, uut 10% sissemakset ja sissetulekut.

Muud tüübid, mis hõlmavad terminit krediidi oma sõjaväeteenistuste tunnustatud edasiliikumise tehnikaid, näiteks FHA, Virginia ja USDA stardikrediit. Need võivad olla seotud ostjatega, kes tõenäoliselt tellivad mitmepereelamud, näiteks dupleksid, ja hakkavad rentima. Need võimaldavad klientidel laenata paremaid vahemikke võrreldes vanade tarbijate laenuvõimalustega, kuna need määratakse pigem sularahaliisingu kui isikliku sissetuleku järgi.

Tööstuslikud sularahapausid on üks teine ​​​​lemmik, mille suurus on sõna edasiliikumine. Need on nii ärimeeste kui ka sularaha pakkumisele spetsialiseerunud ettevõtete vahendusel, mis on tõeliselt ulatuslikud valdkonnad. Kui nad pakuvad kommertslaenudest kiiremat vastuvõtmismeetodit ja algatavad, võib see võimaldada maksuhooneid, mis ei ole mõeldud professionaalsetele pankadele. Tööstusfondide krediidil on sageli kõrgemad intressimäärad ja tasud kui äritegevuse katkestused, kuid seda kiputakse kirjeldama kui head võimalust laenuvõtjate jaoks, kes vajavad kiiret juurdepääsu sissetulekule.